سه شنبه ٠١ ارديبهشت ١٣٩٤
-
ورود به سایت
close
 • ماه رحمت الهی فرارسید
  امام موسی کاظم(ع) در حدیثی در باب اهمیت ماه «رجب‌المرجب» فرمودند: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، آتش جهنم یک سال از او دور شود و هر کس ۳ روز از آن را روزه بگیرد، بهشت بر او واجب می‌شود.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴:
  سال 94، سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» / آرزوهای بزرگ فراروی ایران با همکاری و اعتماد متقابل دولت و ملت دست یافتنی است

 • مدیرعامل مخابرات استان اصفهان: تلاش و پشتکار بانوان در کسب موفقیت‌های مخابرات استان ستودنی است
  کشایی: موفقیت‌های شرکت مخابرات اصفهان جز با تلاش بانوان و زحمات کلیه همکاران برای پیشبرد اهداف شرکت قابل تحقق نبوده است.

 • طرح کوثر اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان اصفهان
  طرح کوثر اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان اصفهان

 • سامانه های ارتباطی شرکت مخابرات استان اصفهان
  سامانه های ارتباطی شرکت مخابرات استان اصفهان

اخباراطلاعیه هامناقصه و مزایدهخدمات قابل ارائهمقاله ها
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات، قاسم علي سلوكي مديرمخابرات شهرستان كاشان گزارش بخشی از اقدامات انجام شده در این شهرستان را ارائه نمود.
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات، سید ابوالقاسم بنی‌طبا رئیس اداره برقراری و نگهداری دیتا استان اصفهان از ارتقا پهنای باند شهر بهارستان به 6 گیگا بیت بر ثانیه خبر داد.
بنی طبا: دو برابر شدن پهنای باند استان در نیمه دوم سال 1393، باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلات کندی سرعت و ارائه پهنای باند مناسب به مشترکین گردید.
در راستای پیشرفت و سرآمدی شرکت مخابرات در عرصه های مختلف، ارتقای بهره وری،دستیابی به سودآوری پایدار،کسب سهم بازار افزونتر و رسیدن به شاخص های مقبول در کیفیت خدمات رسانی، محور فعالیت های مخابرات در قالب هفت حوزه تمرکز اعلام شد.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان اصفهان همراه با جمعی از مدیران شرکت با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر اصفهان دیدار و گفتگو نمودند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران معتقد است: قیمت‌های میلیاردی برخی خطوط رند ثابت و همراه ارتباطی با مخابرات ندارد و طبق قانون مالک یک خط مجاز است برای آن قیمت‌گذاری کند.
 • ارتباط با مدیر عامل:
 • سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۱
 • ایمیل: Keshaei@tce.ir
اداره مخابرات شهرستانهای استان اصفهان
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد