سه شنبه ٠٦ مهر ١٣٩٥
-
ورود به سایت
close
 • سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 1395 از سوم مهر آغاز شد
  رئیس مرکز آمار ایران از آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن از نیمه شب سوم مهرماه خبرداد و از مردم خواست تا مشارکت خود را در این طرح ملی به حداکثر برسانند.

 • چگونه اینترنت خوب داشته باشیم
  چگونه اینترنت خوب داشته باشیم

 • جشنواره اینترنت خوب با طعم تابستان
  جشنواره اینترنت خوب با طعم تابستان

 • تعرفه اینترنت پرسرعت
  تعرفه اینترنت پرسرعت

 • UPLOAD اینترنت شرکت مخابرات استان اصفهان رایگان شد.
  UPLOAD اینترنت شرکت مخابرات استان اصفهان رایگان شد.

اخباراطلاعیه هامناقصه و مزایدهخدمات قابل ارائهمقاله ها
مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت : توسعه منابع انسانی ، یعنی ذوب اندیشه ها و رفتارهای سنتی و تثبت انرژی های نوین و استقرار نظام های جدید ، یکی از مولفه های اصلی تحول است .
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: از آن جایی که تولید محصول باید بر اساس خواست مشتری صورت بگیرد، پس محور تمام برنامه ها، اقدامات و فعالیت های ما در شرکت، مشتری است.
عصر چهارشنبه دهم شهریور ،شرکت مخابرات استان اصفهان میزبان جمع کثیری از خبرنگاران و اصحاب رسانه بود.مهندس کشایی مدیر عامل شرکت در این نشست با اشاره به بهره برداری از ۷۳۴ پروژه با اعتبار ۴۲۸ میلیارد ریال در استان اصفهان در هفته دولت 95 اظهار داشت: اجرا و بهره برداری از این پروژه‌ها از اردیبهشت سال جاری و همزمان با هفته ارتباطات آغاز شده بود.
دکتر جهانگیری با بیان اینکه شبکه ملی اطلاعات، دسترسی آسان، امن و با کیفیت اطلاعات را برای جامعه به ارمغان می آورد، افزود: وظیفه داریم شرایطی را بوجود آوریم که دولت الکترونیک و همراه زودتر در همه حوزه های اقتصادی، بانکی، آموزش و سلامت ایجاد شود.
آمار جهانی سرعت اتصال به اینترنت نشان می‌دهد که ایران از میانگین ۱.۸مگابیت بر ثانیه در سه‌ماهه آخر سال گذشته میلادی به ۴.۷مگابیت بر ثانیه در سه‌ماهه ابتدایی سال جاری میلادی رسیده است.
فاز نخست بزرگترین پروژه ارتباطی کشور امروز با حضور معاون اول رئیس‌جمهور در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افتتاح می‌شود.
 • ارتباط با مدیر عامل:
 • سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۱
 • ایمیل: Keshaei@tce.ir
اداره مخابرات شهرستانهای استان اصفهان
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد