يکشنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٣
-
ورود به سایت
close
  • طرح صدای مشتری در شرکت مخابرات استان اصفهان تدوین ، تصویب و اجرا شد
    به گزارش اداره روابط عمومی مدیر عامل شرکت مخابرات استان در نشست خبری خود که به مناسبت هفته دولت برگزار شد از تدوین و تصویب طرح صدای مشتری در شرکت مخابرات استان اصفهان خبر داد

  • دومین مراسم قرعه کشی ADSL 2020طرح " ولادت تا ولایت " شرکت مخابرات استان اصفهان برگزار شد
    امتیاز مشترکین ADSL از طریق پیامک اعلام خواهد شد

اخباراطلاعیه هامناقصه و مزایدهخدمات قابل ارائهمقاله ها
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی سیاستهای کلی «علم و فناوري» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی سایت BTS تلفن همراه در بلوار معلم زرين شهر این شهرستان نصب و راه اندازي و اینترنت پر سرعت روستاهای کلیشادرخ و زمان آباد واگذار شد.
پانزدهمين نمايشگاه تله‌كام با هدف ارائه‌ي آخرين دستاوردهاي صنعت مخابرات كشور، 14- 17 مهرماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تأکید بر اهتمام مخابرات بر سود بیشتر برای سهامداران و خدمات بهتر و به روزتر برای همه مشترکان خود، اعلام کرد : برای رسیدن به سودآوری بیشتر، مخابرات باید به صورت متمرکز و با ضوابط مدوّن عمل کند.
سايت چهارم BTS شهر "قمصر "در شهرستان کاشان نصب و راه اندازي شد.
به گزارش اداره روابط عمومی مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان در جلسه کمیته مسئولیت های اجتماعی این شرکت ضمن ابراز رضایت از شکل گیری این کمیته آن را یکی از وظایف سازمان ها در مقابل جامعه عنوان کرد
  • ارتباط با مدیر عامل:
  • سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۱
  • ایمیل: Keshaei@tce.ir
اداره مخابرات شهرستانهای استان اصفهان
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد