شنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٤
-
ورود به سایت
close
 • شرکت مخابرات استان اصفهان موفق به کسب رتبه اول در جشنواره ملی فاوا شد
  کسب رتبه اول در جشــنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در بین کلیه شرکت های مخابراتی کشور توسط شرکت مخابرات استان اصفهان را به کلیه همکاران گرامی تبریک عرض می نماییم.

 • تیم بسکتبال با ویلچر مخابرات اصفهان، بر سکوی قهرمانی مسابقات شهرهای خواهر خوانده اصفهان ایستاد
  تیم بسکتبال با ویلچر مخابرات اصفهان قهرمان دومین دوره مسابقات بین المللی جانبازان و معلولین شهرهای خواهر خوانده اصفهان شد

 • پیام تبریک مدیر عامل بمناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
  رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مخابرات استان اصفهان 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت

 • پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات؛نامگذاری سال 2015 به نام "مخابرات و فناوری اطلاعات: محرک های نوآوری"
  به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی در سال 2015 و همچنین، یکصد و پنجاهمین سالگرد تأسیس اتحادیه جهانی مخابرات، هولین ژائو سال 2015 را با نام "مخابرات و فناوری اطلاعات: محرک های نوآوری" نامگذاری کرد.

 • سامانه های ارتباطی شرکت مخابرات استان اصفهان
  سامانه های ارتباطی شرکت مخابرات استان اصفهان

اخباراطلاعیه هامناقصه و مزایدهخدمات قابل ارائهمقاله ها
به گزارش اداره روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان، مراسم تجلیل از روابط عمومی های برتر در دهمین جشنواره انجمن فرهنگی روابط عمومی استان اصفهان در تاریخ 30 اردیبهشت 1394دراتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان همراه با نمایشگاهی از فعالیتهای روابط عمومی برگزار گردید و روابط عمومی مخابرات اصفهان در دو بخش "روابط عمومی الکترونیک" و "برنامه ریزی، بهبود و توانمند سازی" منتخب شد.
برنامه کوه‌گشت خانوادگی شرکت مخابرات استان اصفهان با حضور حسین کشایی مدیرعامل شرکت بمناسبت هفته ارتباطات برگزار شد.
به مناسبت روز جهاني مخابرات 539 پروژه مخابراتی در استان اصفهان با سرمایه گذاری حدود 431 میلیار ریال به بهره‌برداری رسید.
مدیر عامل شرکت مخابرات اصفهان از راه‌اندازی سرویس Esphone برای اولین بار در کشور در این استان خبر داد.
مسعود بهاریان: در صورت عدم پاسخگویی مشترکین به پیامک‌های تبلیغاتی، این پیام ها هیچ هزینه ای برای مشترک در برنخواهد داشت.
کسب رتبه اول در جشــنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در بین کلیه شرکت های مخابراتی کشور توسط شرکت مخابرات استان اصفهان را به کلیه همکاران گرامی تبریک عرض می نماییم.
 • ارتباط با مدیر عامل:
 • سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۱
 • ایمیل: Keshaei@tce.ir
اداره مخابرات شهرستانهای استان اصفهان
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد