چهارشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٤
-
ورود به سایت
close
 • انتظار فرج از نیمه خرداد کشم
  انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

 • با راه‌اندازی سرویس Esphone ، هزینه تماس بسیار کاهش خواهد یافت
  مدیر عامل شرکت مخابرات اصفهان از راه‌اندازی سرویس Esphone برای اولین بار در کشور در این استان خبر داد.

 • درخشش شرکت مخابرات استان اصفهان در جشنواره های ملی و استانی
  درخشش شرکت مخابرات استان اصفهان در جشنواره های ملی و استانی را تبریک عرض می نماییم.

 • 539 طرح مخابراتی در اصفهان افتتاح می‌شود
  به مناسبت روز جهاني مخابرات 539 پروژه مخابراتی در استان اصفهان با سرمایه گذاری حدود 431 میلیار ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

 • تیم بسکتبال با ویلچر مخابرات اصفهان، بر سکوی قهرمانی مسابقات شهرهای خواهر خوانده اصفهان ایستاد
  تیم بسکتبال با ویلچر مخابرات اصفهان قهرمان دومین دوره مسابقات بین المللی جانبازان و معلولین شهرهای خواهر خوانده اصفهان شد

اخباراطلاعیه هامناقصه و مزایدهخدمات قابل ارائهمقاله ها
با ارتقا روتر شبكه مترو اترنت ديتا مشکل کندی سرعت اینترنت برای کلیه مشترکین تجاری و خانگی در مناطق زرین‌شهر،کاشان و مبارکه مرتفع گردید.
به گزارش اداره روابط‌عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان، رئيس اداره مخابرات شهرستان تيران وكرون عملكرد اداره مخابرات در این شهرستان در دو بخش فنی- اداری و فرهنگی از 27 ارديبهشت 1393 تا 27 ارديبهشت 1394 را اعلام نمود.
به گزارش اداره روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان، سیدرضا عقدایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان و رئیس ستاد انتخابات استان طی احکامی جداگانه حسین کشایی، حسین نجار و اسماعیل قربانی را به ترتیب به عنوان عضو و مسئول کمیته مخابرات ستاد انتخابات، مشاور مخابرات و زیرساخت‌های ستاد، و مشاور فناوری و اطلاعات ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری منصوب نمود.
دبیر کمیته ملی جامعه اطلاعاتی از برگزاری کارگاه موضوعی مدیران ارشد فناوری اطلاعات دستگاه‌های اجرایی کشورمان در جریان برگزاری «فروم ۲۰۱۵ (WSIS)» در ژنو خبر داد و گفت: گزارش پیشرفت‌های اخیر ایران در حوزه جامعه اطلاعاتی در این اجلاس ارائه خواهد شد.
تا همین چند سال پیش، فناوری اطلاعات و تمامی آنچه از سخت‌افزار و نرم‌افزار عرضه می‌کرد، نوآوری محسوب می‌شد؛ اما اکنون دیگر چنین نیست. کسی از شنیدن و خواندن اخبار پیشرفت‌های فناوری متعجب نمی‌شود و در عوض، کارکردهای ICT در رشته‌های دیگر، مورد توجه قرار گرفته است.
ايتنا- نخستين نشانه هاي پيش بيني جهاني کاهش 20 درصدي درآمد پيامک ، در ايران نمودار شده؛ در يک بازه زماني يکسان در اپراتور اول تعداد پيامک ها از 11.5 ميليون به 10 ميليون و در اپراتور دوم از 16 ميليون به 8.5 ميليون کاهش يافت؛ کاهش درآمد پيامک مسئولان را به فکر قانونمند کردن پيام رسان ها انداخته است.
 • ارتباط با مدیر عامل:
 • سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۱
 • ایمیل: Keshaei@tce.ir
اداره مخابرات شهرستانهای استان اصفهان
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد