يکشنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٤
-
ورود به سایت
close
 • ماه رحمت الهی فرارسید
  امام موسی کاظم(ع) در حدیثی در باب اهمیت ماه «رجب‌المرجب» فرمودند: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، آتش جهنم یک سال از او دور شود و هر کس ۳ روز از آن را روزه بگیرد، بهشت بر او واجب می‌شود.

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴:
  سال 94، سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» / آرزوهای بزرگ فراروی ایران با همکاری و اعتماد متقابل دولت و ملت دست یافتنی است

 • مدیرعامل مخابرات استان اصفهان: تلاش و پشتکار بانوان در کسب موفقیت‌های مخابرات استان ستودنی است
  کشایی: موفقیت‌های شرکت مخابرات اصفهان جز با تلاش بانوان و زحمات کلیه همکاران برای پیشبرد اهداف شرکت قابل تحقق نبوده است.

 • طرح کوثر اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان اصفهان
  طرح کوثر اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات استان اصفهان

 • سامانه های ارتباطی شرکت مخابرات استان اصفهان
  سامانه های ارتباطی شرکت مخابرات استان اصفهان

اخباراطلاعیه هامناقصه و مزایدهخدمات قابل ارائهمقاله ها
در مراسمی با حضور حسین کشایی، از زحمات محسن ایزدی قدردانی و حیدریان به عنوان رئیس جدید اداره مخابرات شهرستان برخوار معرفی گردید.
راه‌اندازی سایت های تلفن همراه نسل سوم که دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و پهنای باند بیشتر را به دنبال دارد، از شهریورماه سال گذشته آغاز گردیده است.
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات، بمناسبت فرارسیدن ماه رجب و میلاد با سعادت امام محمدباقر(ع)؛ مراسم جشنی همراه با مولودی خوانی و سخنرانی برگزار شد.
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات، قاسم علي سلوكي مديرمخابرات شهرستان كاشان گزارش بخشی از اقدامات انجام شده در این شهرستان را ارائه نمود.
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات، سید ابوالقاسم بنی‌طبا رئیس اداره برقراری و نگهداری دیتا استان اصفهان از ارتقا پهنای باند شهر بهارستان به 1 گیگا بیت بر ثانیه خبر داد.
بنی طبا: دو برابر شدن پهنای باند استان در نیمه دوم سال 1393، باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلات کندی سرعت و ارائه پهنای باند مناسب به مشترکین گردید.
 • ارتباط با مدیر عامل:
 • سامانه پیامک ۵۰۰۰۲۱
 • ایمیل: Keshaei@tce.ir
اداره مخابرات شهرستانهای استان اصفهان
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان اصفهان می باشد